![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/Банер-1024x614.jpg)
8-9 квітня 2023 року за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142А (Манеж коледжу фізичного виховання) відбудеться відкритий турнір «Кубок Карпат» з тхеквондо (ВТФ) присвячений пам’яті загиблих ліцеїстів-випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею.
Організовує та проводить змагання ВПГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» в Івано-Франківській області. Керівник федерації – Корсак Олександр Михайлович, колишній вчитель фізичної культури ПВСЛІ (з 2000 по 2017 рік). Співорганізатором турніру виступає і Прикарпатський військово-спортивний ліцей Івано-Франківської обласної ради.
Одним із завдань змагань є вшанування пам’яті загиблих захисників України, зокрема ліцеїстів-випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею !!
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1-752x1024.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-998x1024.jpg)