![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/382970905_767818398482225_1174391599894959468_n-1024x487.jpg)
29 вересня 2023 року колективу Прикарпатського військово-спортивного ліцею Івано-Франківської обласної ради вручено Почесний прапор від Головнокомандувача Збройних сил України генерала Валерія Залужного.
За дорученням командувача прапор вручав в.о. заступника начальника Івано-Франківського обласного ТЦК та СП підполковник Василь Максимишин. У своєму виступі В. Максимишин привітав особовий склад ліцею та зазначив, що у закладі готується майбутнє покоління захисників Української держави, продовжувачів славних бойових традицій українського війська.
Ритуал вручення Почесного прапора Головнокомандувача Збройних сил України завершився проходженням урочистим маршем.
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-1024x727.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-1024x1024.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-1024x461.jpg)