![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-3-1024x683.jpg)
17.01.2024 року з робочим візитом Прикарпатський військово-спортивний ліцей відвідала голова Івано-Франківської ОДА – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук та директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації Віктор Кімакович. Зустріч розпочалася з вшанування пам’яті випускників ПВСЛ, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
В навчальному корпусі предмета «Захист України» відбулось ознайомлення з роботою універсальної навчальної інтерактивної тренінгової системи «UNITS», яка була поставлена обласною владою у навчальний заклад і буде використовуватися під час занять та проведення польових навчальних зборів з ліцеїстами ліцею. Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук вручила присутнім очільникам громад Івано-Франківської області та директорам шкіл сертифікати на отримання комплекту обладнань для кабінету предмета «Захисту України».
Також голова облдержадміністрації ознайомилася з організацією освітнього процесу та навчально-матеріальною базою ПВСЛ. Під час огляду начальником ліцею Миколою Мартинюком були озвучені основні проблемні питання розвитку навчального закладу. Після закінчення зустрічі голова Івано-Франківської ОДА – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук подякувала адміністрації та педагогічному колективу ПВСЛ за належну організацію освітнього процесу в навчальному закладі
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-2-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-1-1024x485.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/6-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/7-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/8-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/9-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/10-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/11-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/12-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/13-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/14-2-1024x555.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/15-1-682x1024.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/16-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/17-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/18-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/19-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/20-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/21-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/22-1-1024x683.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/23-1-1024x683.jpg)