У вересні 2022 року Уряд України ухвалив рішення про створення у закладах освіти «Класів безпеки».
На виконання Урядового рішення, з метою виховання у ліцеїстів базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної безпеки, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру 27 січня 2023 року у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї при допомозі працівників ДСНС у Івано-Франківській області та Національної поліції відкрили «Клас безпеки».
Дуже приємно, що у відкритті взяли участь випускники ліцею 2000 року полковник ДСНС Тарас Кочкодан та випускник ліцею 2018 року лейтенант ДСНС Василь Стельмащук.
Після відкриття відбувся відкритий урок для ліцеїстів 8-х навчальних взводів, де ліцеїсти мали змогу приміряти захисний одяг та обладнання, переглянути навчальні відео, а в кінці спробувати попрацювати гідравлічним інструментом, який використовують рятувальники під час ліквідації наслідків ДТП.
Функціонування даного «Класу безпеки» сприятиме систематичній підготовці ліцеїстів з питань цивільного захисту, особистої безпеки та формування навичок рятування в умовах надзвичайних ситуацій.
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-1024x494.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-1024x768.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-1024x768.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-1024x471.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-1024x524.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-1-1024x768.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/7-768x1024.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/8-1024x471.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/9-1024x576.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/10-1024x571.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/11-1024x429.jpg)
![](https://www.prl.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/12-1024x620.jpg)